Підсумки роботи секції фізико-математичних наук в рамках студентської наукової конференції ОНТУ

Засідання секції відбулося 26 березня 2024 року о 15.00 за темами наукових робіт «Математика в моїй спеціальності» та «Всюди фізика!».

Із запропонованих студентських презентацій (31 з математики та 10 з фізики), заслуханих і обговорених на науковому студентському гуртці «Оптимальна стратегія розв’язку математичних задач» та на заняттях з вищої математики і фізики були відібрані найкращі роботи та представлені на науковій конференції. На жаль, не всі доповідачі змогли взяти участь в конференції через планове відключення електроенергії, але з усіма студентськими презентаціями можна ознайомитися за посиланням:

Знімок екрана 2024-04-19 172843

М_Броцька А.О.

Знімок екрана 2024-04-15 114300

Отже, відповідно плану проведення студентської наукової конференції було заслухано з математики 7 доповідей в підсекції 1 (ІТ, автоматизація, інженерна механіка, низькотемпературна техніка), 10 доповідей в підсекції 2 (Технологія та економіка) та 4 доповіді з фізики.

Слід зазначити, що в цьому році вперше в студентській науковій конференції брали участь також студенти коледжів, підпорядкованих ОНТУ, а саме – студенти ФКПАІТ Рудик О. (науковий керівник – викл. Яблокова О.В.) і Лазур А. (науковий керівник – викл. Флешеровська О.В.), студенти МТФХ Мусатов А.С. і Броцька А.О. (науковий керівник – викл. Комкова О.А.),  Плохотнюк А. і Маслеников М. (науковий керівник – викл. Шаркіна Л.І.).

Також вперше в презентаціях робіт була представлена велика кількість задач з різних галузей математики відповідних спеціальностям доповідачів. Всі презентації були дуже пізнавальні з  наукової точки зору, оформлені згідно вимогам, що надавалися в листі-запрошенні, яскраві та неординарні. Загальна кількість слухачів і доповідачів, які взяли участь в науковій студентській конференції з математики – 99 осіб, з фізики – 25 осіб.

Науковий секретар секції ФМН, к.т.н., доц. Вітюк А.В.