Зустріч Задорожного В.Г. зі студентами в рамках роботи Інституту культури та мистецтв ОНТУ

25 травня, за планом роботи Інституту культури та мистецтв Одеського національного технологічного університету, професор кафедри фізико-математичних наук  Задорожний В. Г. провів науково-популярну лекцію на тему «Ультразвукова екстракція рослин для медицини» для студентів факультету «Автоматизації та робототехніки».

Зустріч відбулася у форматі онлайн-конференції на платформі Zoom.  Професор Задорожний В. Г. розповів студентам про принцип роботи ультразвукової екстракції рослин,   лікувальні властивості сквалену, який знаходиться в амарантовій олії, а також про наукові розробки кафедри фізико-математичних наук стосовно ультразвукової екстракції амаранту.

2 3 4

На лекції були присутні 25 осіб: 23 студента і 2 викладача. Після лекції, лектор відповів на численні питання присутніх.