Дослідження функцій: лекція для студентів Механіко-технологічного фахового коледжу

27.02.24 у Механіко-технологічному фаховому коледжі ОНТУ була проведена відкрита лекція з математики для студентів 1 курсу електро – механічного відділення. Заняття за допомогою онлайн-ресурсів інформаційних технологій платформи ZOOM в групі 1АМЕ провели старший викладач Осадчук Євген Олександрович та викладач математики Комкова Ольга Анатоліївна. Лекцію на високому методичному рівні провів Осадчук Євген Олександрович, вона була змістовна, цікава і пізнавальна, що допомогло студентам розширити свої знання з теми: «Дослідження функції. Побудова графіка».

Студенти дізнались багато нової інформації, що показала зв’язок між математико і вищою математикою, яку вони будуть вивчати на 3 курсі.

На занятті були присутні зам. директора з НМР Трубнікова Анастасія Анатоліївна, викладач математики коледжу Шаркіна Любов Іванівна.

На лекції студенти показали себе активними, ставити питання та отримували вичерпні відповіді на них, а також самі відповідали на питання викладачів. За допомогою відкритих лекції з викладачами кафедри фізико-математичних наук ОНТУ студенти поглиблюють свої знання з математики та розвивають творчі здібності.

зображення_viber_2024-02-27_13-43-23-908 зображення_viber_2024-02-27_13-45-30-512 зображення_viber_2024-02-27_13-44-20-455